Захисник Оболоні: «У нас було три-чотири моменти, а у Динамо лише один»
Данило Карась прокоментував поразку у матчі 26-го туру чемпіонату України
- 18 квітня 2025, 23:03
- |
- 1040
- 2
18 квітня відбувся матч 25-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрілися два київські клуби - «Динамо» та «Оболонь».
Команда Олександра Шовковського розгромила суперника з рахунком 3:0. Захисник «Оболоні» Данило Карась прокоментував поразку в цьому поєдинку:
- Для вас матчі з «Динамо» особливі, адже в цьому клубі ви провели чимало часу. У першому таймі ви грали не гірше, адже Стасюк та Груша мали непогані моменти. Могли забивати та могла піти зовсім інша гра.
- Звичайно, було два різні тайми. Потрібно просто реалізувати свої моменти. Я не можу сказати, що «Динамо» у першому таймі мало якісь небезпечні епізоди. Один удар Ярмоленка та й все. А у нас скільки? Три чи чотири. Вони могли б вплинути на перебіг поєдинку, але ми не використовували їх. Насамкінець побігли забивати, але пропустили такі голи. Хотіли перемогти.
- Не були готові до першого пропущеного голу після комбінації зі штрафного?
- Не скажу, що були не готові. Чекали, що буде зовсім інший розіграш. Ймовірно, концентрація була недостатньою.
- Чому другий тайм був не таким, як перший?
- Занадто багато емоцій віддали у першій половині гри. У другому таймі втратили концентрацію, втрачали позиції та гравців суперника. Ми намагалися забити і були моменти, але підвела реалізація, - розповів Карась.