Захисник Динамо подякував Андрію Миколайовичу після розгрому Оболоні
Тарас Михавко прокоментував перемогу у матчі 25-го туру чемпіонату України
- 18 квітня 2025, 20:41
- |
- 4002
- 3
18 квітня відбувся матч 25-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрілися два київські клуби - «Динамо» та «Оболонь».
Команда Олександра Шовковського розгромила суперника з рахунком 3:0. Після завершення матчу захисник «Динамо» Тарас Михавко прокоментував підсумковий результат:
- Перший тайм був непростим, ми могли навіть пропустити, тому що були моменти в атаці. Неправильно накривали гравців суперника і допускали безглузді помилки. Нас ловили на контратаках, але дякуємо Андрію Миколайовичу (Ярмоленко - прим). Коли забив гол, стало легше. У другому таймі вдалося довести матч до перемоги.
- У перерві тренерський штаб акцентував увагу на контратаках?
- Звичайно. Ви бачили, як легко «Оболонь» йшла в контратаки. У другому таймі ми зосередилися на тому, щоб менше помилятися в атаках і надійніше грати в обороні. Покращили це і зіграли краще.
- Забитий гол - домашня заготовка?
- Звісно, награвали не раз. І вчора, і позавчора.
- На черзі «Шахтар». Які очікування?
- Ми з нетерпінням чекаємо цього. Матч між двома топ-клубами України, ми зробимо все можливе, щоб перемогти.
- Ви дивитесь на турнірну таблицю?
- Ну, як дивимось... Усі про це говорять. Все в наших руках, - сказав Михавко.
«Динамо» продовжує лідирувати в чемпіонаті України, в активі клубу 63 очки. «Оболонь» посідає 12 місце в турнірній таблиці (24 очки).