Журналіст: «Як усі ці клуби тепер допускати до УПЛ?»
Вацко дивується ситуацією з інфраструктурою
- 17 квітня 2025, 19:24
- |
- 17 квітня 2025, 19:42
- 12052
- 12
Відомий журналіст Віктор Вацко не знає, як УПЛ допускатиме новачків нового сезону. У клубів Першої ліги, які претендують на підвищення у класі, немає стадіонів, які відповідають нормам.
«Клуби, які претендують на вихід до УПЛ, підписують гравців і готуються до нового сезону, але ні в кого немає стадіону, який би відповідав вимогам УПЛ. Епіцентр - стадіон не відповідає вимогам, Агробізнес - не відповідає, Кудрівка - не відповідає. Металіст 1925 та Металіст - тут зрозуміло, у Харкові не можуть грати. Але як тоді ділити арену Лівого Берега?».
«Полтава - не відповідає, Буковина - не відповідає. Якщо харківські команди зрозуміти можна, то як інших допускати? Знову буде цирк-шапіто, гастролі будуть. Хто з ким домовився, там і грає. Знову винятки робитимемо», - сказав Вацко.
У чемпіонат Першої ліги лідирує Епіцентр, який випереджає Агробізнес та Полтаву.