Стратегічно важливі 3 очки. Колос впевнено здолав Лівий Берег
Дебютні голи Сидорова та Бурди принесли «колоскам» важливу перемогу
- 13 квітня 2025, 17:29
- |
- 13 квітня 2025, 23:48
- 1047
- 0
Протистоянню «Лівого Берега» та «Колоса» передувало не тільки географічне розташування обидвох команд, а й той факт, що «лелеки» та «колоски» є сусідами у турнірній таблиці, та ведуть боротьбу за збереження прописки в УПЛ. Враховуючи, що минулого туру, «Колос» поступився «Руху», а «Лівий Берег» - «Динамо», обидва тренери вдалися до ротацій. У «лелек» замість Приходька зі старту вийшов Різник, для якого цей матч став першим у стартовому складі нової команди. Костишин же змінив трьох гравців: Сидоров, Бондаренко та Гагнідзе вийшли з перших хвилин, змінивши Болівара, Демченка та Оріховського, які перейшли до числа запасних.
З самої початку зустрічі, підопічні Костишина та Первака одразу почали нащупувати у один одного слабкі сторони, однак перший небезпечний момент був створений лише ближче до екватора першого тайму: Третьяков отримав м'яч на правому фланзі, проте Механів виручив господарів. Тут же була небезпечна відповідь від «Лівого Берега», але удар Миколи Когута прийняла на себе попереччина. Минуло 2 хвилини, як «колоски» відкрили рахунок. Велетень прострілив з лівої бровки, м'яч рикошетом від Банади потрапив до Сидорова, який випередивши захисника відправив «сферу» у ворота. Для Олексія цей гол став дебютним у футболці «Колоса». Невдовзі вінгер «колосків» (Велетень) міг забити з кутого, але його удару головою не вистачило точності.
Наближаючись до перерви, команди обмінялися гольовими моментами, але якщо удар Синиці прийшовся повз ворота, то Ррапаю забити в останній момент завадив Семенов. Також потужного удару завдавав той таки Велетень, але Механів парирував і цей постріл. Проте все ж «колоски» досягли свого. У компенсований до першого тайму час, Ррапай подав у центр штрафної, де Бурда, перестрибнувши всіх пробив головою без шансів для Механіва. Так рахунок став 2:0 на користь «Колоса».
У другій половині гри, господарям вдалося вирівняти гру, і здавалося, що «лелеки» повернулися в гру, однак гол Шаповала суддівська бригада скасувала через офсайд у Синиці. «Колоски» відповіли ударом Третьякова з гострого кута, який прийшовся вище цілі. Проте все ж «лелеки» більш активніше виглядали у другому таймі, ніж гості. Свої нагоди забивати мали Астахов, Галас, Шастал, перший удар якого відбив Пахолюк, а другий через кілька хвилин прийшовся вище воріт.
Вже у кінцівці поєдинку, обидві команди також мали нагоду відігратися/збільшити перевагу, але удар Цурікова вийшов неточним, а Сухоручку не дав забити Пахолюк.
У підсумку, підопічні Костишина здобувають 3 очки, та обходять «лелек» у турнірній таблиці, піднявшись на 11 місце.
Наші оцінки:
«Лівий Берег» (заміни): Астахов - 6,0, Приходько - 5,5, Галас - 6,0, Сухоручко - 6,0, Дієго Енріке - б/о
«Колос» (заміни): Оріховський - 6,0, Болівар - 5,5, Алефіренко - б/о, Еліас - б/о
Українська Прем'єр-ліга. 24-й тур.
Голи: Сидоров, 23, Бурда, 45+1
Попередження: Астахов, 55 - Бондаренко, 36, Оріховський, 86
«Лівий Берег»: Механів - Шаповал, Якимів, Семенов, Соколов (Астахов, 46) - Банада (Приходько, 62), Синиця (Дієго Енріке, 82), Косовський - М. Когут (Галас, 62), Шастал, Різник (Сухоручко, 62)
«Колос»: Пахолюк - Цуріков, Бондаренко, Бурда, Козік - Краснічі - Велетень, Ррапай (Оріховський, 74), Гагнідзе (Еліас, 89), Третьяков (Алефіренко, 79) - Сидоров (Болівар, 74)
Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)
Стадіон: «Арена Лівий Берег» (Київ)
Удари (в площину): 8 (2) - 9 (4)
Кутові: 3 - 2
Офсайди: 3 - 0
ЛІВИЙ БЕРЕГ - КОЛОС. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Температура: 14°C