Конкуренції не буде? Зміни в Ромі торкнуться Довбика та Шомуродова

Головний тренер римського клубу планує зіграти з двома форвардами

13 квітня відбудеться матч 32-го туру італійської Серії А, в якому зійдуться «Лаціо» та «Рома».

Повідомляється, що у цьому поєдинку головний тренер римського клубу Клаудіо Раньєрі може зробити кілька змін у стартовому складі.

Обидва форварди - Артем Довбик та Ельдор Шомуродов - з високою ймовірністю вийдуть у стартовому складі. Наставник «Роми» задоволений формою футболістів останнім часом і не хоче тримати одного з гравців на лаві запасних.

Раньєрі поки не ухвалив остаточного рішення про вибір складу та зміни у схемі на полі. Єдине, що його турбує - відсутність заміни, якщо обидва футболісти гратимуть з перших хвилин.

«Рома» посідає сьоме місце у турнірній таблиці, в активі клубу - 53 бали. Поєдинок «Лаціо» - «Рома» пройде на стадіоні «Олімпіко» в Римі. Початок зустрічі - о 21:45 за київським часом.

Микола Титюк Джерело: Tuttomercatoweb
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 14:11 0

Валерій Восконян підбив підсумок матчу з київським «Динамо»

Коментарі