ЕМЕРІ: З принцем Вільямом спробуємо створити особливий вечір на Вілла Парк
Головний тренер Астон Вілли прокоментував поразку ПСЖ у першому матчі 1/4 фіналу ЛЧ
- 10 квітня 2025, 04:36
- |
- 12 липня 2025, 19:57
- 970
- 0
Головний тренер англійської Астон Вілли Унаї Емері прокоментував поразку своїх підопічних у першому матчі 1/4 фіналу проти ПСЖ (1:3):
«Третій гол мало що змінює. За рахунку 1:2 ми думали про другий матч як про гру, яку ми хочемо виграти. Ми все ще у боротьбі, я дуже пишаюся гравцями. Тим, як ми розвиваємося в «Астон Віллі», нашими вимогами, грою тут проти ПСЖ. Ми фантастично змагалися. Ми були близькі до хорошого результату.
Це не змінить наш підхід до наступної гри. Неважливо було, чи буде 1:2, чи 1:3. Вони фаворити, вони домінували з м'ячем, з хорошими вінгерами, гравцями, які грають з великою інтенсивністю в середині поля. Звичайно, ми можемо зіграти краще наступного тижня.
Це футбол. Ми грали проти команди, яка діє дуже швидко. За рахунку 1:2 я хотів, щоб ми пішли далі і виграли матч. Але з іншого боку, ти не хочеш, щоб гра вийшла з-під контролю. Логічно, що ми грали, знаючи, що залишилося попереду ще 90 хвилин. Ми будемо грати вдома, і ми віддамо всі сили.
Ми пишаємося тим, що всі підтримують «Астон Віллу». З принцом Вільямом, вболівальниками з 1982 року, молодшими і всіма фанатами, ми спробуємо створити особливий вечір на «Вілла Парк». Ми спробуємо створити атмосферу, ми спробуємо покращити нашу гру. Позитивні моменти? Як ми змагалися.
Нам потрібно було бути дисциплінованими в обороні, захищатися нижче, ніж зазвичай. Навіть коли ми програвали 1:2, у нас було три моменти. Нам потрібно було бути впевненішими, і ми були такими в першому таймі, але не в другому. Останній гол, який ми пропустили, ми повинні просто прийняти. Наше мислення не сильно змінюється - ми повинні перемагати вдома і з різницею більше одного м'яча».
Форвард Астон Вілли Морган Роджерс:
«Це було складно. Очевидно, що ПСЖ - дуже хороша команда із зірками. Ми знали, що на нас чекає боротьба, і ми повинні були битися, але трохи якості з їхнього боку і, можливо, помилки з нашого боку зробили різницю.
Ми знали, що буде складно. Ми спостерігали за їхніми останніми іграми і знаємо, наскільки смертоносними і гострими вони бувають. Тепер вони поставили весь світ до відома.
Ми знаємо, що в нас достатньо якості, щоб завдати проблем будь-якій команді у світі, і я думаю, що часом ми так і робили. Нам нічого втрачати, то чому б не зробити це?»
Захисник Астон Вілли Метті Кеш:
«Це була важка ніч. Ми знали, що, приїхавши сюди, нам доведеться нелегко. Вони домінували проти «Ліверпуля», і їм не пощастило, що вони програли тоді перший матч. Я думаю, ми дуже добре оборонялися, але наприкінці нам не пощастило пропустити. Наступний матч буде на «Вілла Парк», і я думаю, що це буде зовсім інша гра.
Тренер щойно говорив із нами і сказав: «Це тільки перерва». Вдома ми дуже сильні. Ми більш ніж здатні забити два або три м'ячі. Ми засвоїмо з цього уроки і будемо рухатися далі. Ми повинні поважати їх; вони, ймовірно, фаворити на перемогу в турнірі».
Відеоогляд матчу ПСЖ - Астон Вілла (3:1)