ОФІЦІЙНО. Карлос Сайнс втратить 3 позиції на старті Гран-прі Японії
Пілот Вільямс стартуватиме 15-м
- 05 квітня 2025, 12:05
- |
- 1368
- 0
Карлос Сайнс отримав три штрафні позиції та три штрафні бали після інциденту з Льюїсом Хемілтоном у кваліфікації до Гран-прі Японії. Пілот Вільямс, який показав 12-й результат у суботній сесії, тепер змушений стартувати 15-м, після того як стюарди визнали його винним у перешкоджанні Хемілтону на його швидкому колі. Сам Сайнс заявив, що був «здивований», побачивши суперника у дзеркалах заднього виду.
Інцидент стався наприкінці другої сесії кваліфікації. Семикратний чемпіон світу вирушив на фінальну спробу, щоб забезпечити собі місце в топ-10, однак був заблокований Сайнсом у першому повороті. Іспанець перебував на повільному охолоджувальному колі й залишив Хемілтону недостатньо простору для маневру.
Таким чином, Сайнс отримає штраф у три позиції на стартовій решітці та три штрафні бали до ліцензії. Це може ускладнити йому боротьбу за очки в недільній гонці.