Захисник Реала може зрадити свій клуб. Клуб хоче його позбутися
Фран Гарсія влітку може змінити клуб
- 03 квітня 2025, 22:26
- |
- 04 квітня 2025, 05:13
- 4227
- 1
Іспанський захисник мадридського «Реала» Фран Гарсія може покинути клуб уже влітку, повідомляє todofichajes.
За інформацією джерела, 25-річний футболіст так і не переконав керівництво і тренерський штаб «вершкових» своєю грою, тому в Мадриді націлені на продаж гравця влітку за 20 мільйонів євро. Є 3 варіанти продовження кар'єри:
- «Борнмут»: головний тренер команди Андоні Іраола вже перетинався з Франом у «Райо Вальєкано» і хотів би бачити його в команді. Угода може включати Діна Хейсена і доплату з боку «Реала».
- «Атлетіко»: після гри за «Реал» уболівальники можуть оцінити цей трансфер як зраду. Головний тренер «матрацників» Дієго Сімеоне хоче бачити Гарсію в команді, але високий цінник є проблемним.
- «Райо Вальєкано»: повернення в клуб, звідки він і перебрався до «вершкових», але перехід ускладнюють фінансові запити сторони, що продає.
Раніше повідомлялося про те, що «Реал» відмовився від одного з найкращих гравців.