Валерій БОНДАР: «Для Шахтаря дуже важливо виграти Кубок України»
Захисник «Шахтаря» висловився про гру проти «Олександрії»
- 03 квітня 2025, 10:33
- |
- 03 квітня 2025, 10:34
- 517
- 1
Захисник донецького «Шахтаря» Валерій Бондар поділився емоціями після перемоги над «Олександрією» в 1/4 фіналу Кубка України.
- Валерію, з перемогою! Як розцінюєш цю перемогу у чвертьфіналі Кубка України над «Олександрією» з погляду принциповості?
- Принципово було перемогти, тому що ми тут уже довго не могли виграти саме в чемпіонаті. Вважаю, це була принципова для нас гра і дуже важлива перемога.
- Чого не вистачило «Шахтарю», аби забити в основний час?
- Напевно, більше агресії в третій фазі, більше домінування, до якого ми прагнемо, і слід враховувати супротив суперника - це гарна команда, яка дає кожному бій і грає із «Шахтарем», із «Динамо» на рівних.
- Чи думали перед грою, що в ній буде додатковий час?
- Ну звісно ж, це Кубок України, і кожна помилка коштує дуже дорого, тому, напевно, боялися команди цього в основний час, 90-95 хвилин, але знали, що є ще додатковий. Розуміли, що так може бути і готувалися до цього також.
- Які особисто в тебе є висновки після цього протистояння?
- Усіх з перемогою вітаю, а висновок один - ми йдемо далі, у 1/2 фіналу. Це наша мета, наше завдання, і ми робитимемо все, щоб іще раз здобути Кубок України.
- Наскільки важливо для команди другий рік поспіль здобути трофей Кубка України?
- Для «Шахтаря» дуже важливо завжди, кожного сезону отримувати Кубок України, чемпіонство, якщо є - Суперкубок України. Кожен трофей для нас дуже важливий, для наших уболівальників - ми хочемо радувати їх перемогами. Тож це для нас дуже-дуже важливо.
Раніше визначились усі півфіналісти нинішнього розіграшу Кубка України.