На кубковій грі в Чернівцях може бути аншлаг
«Буковині» гарантована підтримка 12 гравця
- 31 березня 2025, 15:45
- |
- 31 березня 2025, 17:05
- 2604
- 1
Програма чвертьфінальних поєдинків Кубка України з футболу відкриється завтрашнім протистоянням в Чернівцях між «Буковиною» та «Вікторією».
Як стало відомо Sport.ua згідно умов безпеки на матчі зможуть побувати не більше 2600 вболівальників. На даний час дві тисячі квитків вже продано. Їхня вартість - в діапазоні від 200 до 400 гривень. Є пільги для студентів, пенсіонерів, школярів. Матимуть змогу відвідати поєдинок безкоштовно військовослужбовці, а також 25 ветеранів місцевого футболу, для яких є запрошення на центральну трибуну.
Футболісти «Вікторії» вже прибули до Чернівців й сьогодні проведуть передматчеве тренування на стадіоні «Буковина».
Раніше ми повідомляли, що про підготовку чернівецької команди та очікування від історичного матчу розповів захисник «Буковини» Андрій Бусько.