Джокович зазнав поразки у фіналі Мастерса в Маямі від 19-річного чеха

Якуб Меншик на двох тай-брейках здолав Новака, не дозволивши йому взяти 100-й титул у кар'єрі

19-річний чеський тенісист Якуб Меншик (АТР 54) став переможцем хардового турніру АТР 1000 у Маямі!

У фіналі чех на двох тай-брейках переграв іменитого Новака Джоковича (Сербія, ATP 5) за 2 години і 5 хвилин.

ATP 1000 Маямі. Хард. Фінал

Якуб Меншик (Чехія) - Новак Джокович (Сербія) [4] - 7:6 (7:4), 7:6 (7:4)

Це була друга зустріч суперників. Меншик взяв реванш у Ноле за поразку в жовтні 2024 року в Шанхаї на стадії чвертьфіналу.

Якуб провів другий фінал у кар'єрі та виграв перший трофей на рівні АТР. У лютому 2024 року Меншик поступився у вирішальному поєдинку змагань у Досі.

Меншик не дозволив Джоковичу завоювати 100-й трофей у кар'єрі. Для Новака це був 142-й фінал на рівні АТР і 8-й на кортах Маямі, в якому він боровся за 7-й титул.

На своєму шляху до чемпіонства Якуб, крім Джоковича, пройшов Роберто Баутісту Агута, Джека Дрейпера, Романа Сафіулліна, Томаша Махача (знявся), Артура Фіса і Тейлора Фрітца.

Меншик став першим чехом із 2005 року, якому вдалося виграти Мастерс. 20 років тому це зробив Томаш Бердих.

Getty Images/Global Images Ukraine. Якуб Меншик та Новак Джокович
Getty Images/Global Images Ukraine. Якуб Меншик
Getty Images/Global Images Ukraine. Новак Джокович
Getty Images/Global Images Ukraine. Якуб Меншик
Getty Images/Global Images Ukraine. Новак Джокович
Getty Images/Global Images Ukraine. Якуб Меншик
Данііл Агарков Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Авто/мото | 07 грудня 2025, 16:47 6

Ферстаппен переміг, але чемпіоном став Норріс

Коментарі