Хавбек Руха: «Динамівці не дозволили нам скористатися своїми козирями»

Євген Пастух розповів про підсумки матчу 22-го туру УПЛ проти Динамо

Півзахисник «Руха» Євген Пастух ексклюзивно для Sport.ua розповів, що завадило льв'янам дати бій в поєдинку 22-му туру УПЛ проти «Динамо» (0:2):

«Ми намагалися діяти в своєму стилі: високо зустрічати візаві, грати інтенсивно й завдяки виграним єдиноборствам змушувати гостей більше думати про оборону. Проте динамівці вміло виходили з-під пресинга, дорожили м'ячем й ускладнювали нам втілення цих задумів. Додав киянам впевненості й швидкий гол, забитий після ефектної комбінації.

Не можна сказати, що ми не намагалися повернути інтригу. Були напівмоменти у Дениса Підгурського, Ярослава Карабіна, але до забитих м'ячів справа не дійшла. Хоча заради справедливості слід сказати, що й за рахунку 2:0 динамівці продовжували домінувати, й перемогли вони заслужено.

Все ж, залишається сподіватися, що Рух якісно попрацює над помилками й 2 квітня в кубковому протистоянні з «Динамо» зуміє реабілітуватися».

Львівський «Рух» набрав 26 очок й знаходиться на 9-му місці УПЛ.

Андрій Писаренко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 09 грудня 2025, 23:22 0

Ігор Костюк визначився зі своїми помічниками до завершення першої частини сезону