«Просив зробити це для Довбика». Раньєрі – про матч, де Артем став героєм

Наставник «вовків» відреагував на переможний гол Артема

29 березня на стадіоні «Віа Даль Маре» пройшов матч 30-го туру чемпіонату Італії з футболу, в якому «Лечче» зіграв з «Ромою».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перемогу у матчі з рахунком 1:0 здобули «вовки». Переможний гол на 81-й хвилині провів українець Артем Довбик, який вийшов у стартовому складі столичного клубу.

Після матчу про переможний гол Артема висловився наставник «вовків» Клаудіо Раньєрі.

«Я поділяю все, що стосується Довбика. Чутливий хлопець, йому потрібна наша підтримка. Я попросив команду придумати, як його правильно обслуговувати, доставляти йому м'яч, він чудовий футболіст і поступово розуміє італійський чемпіонат.

Ми повинні більше вимагати від Артема, щоб стимулювати його, ми робимо це щодня. Він добре грає, коли просить м'яч у глибині, а ми не завжди йому допомагаємо цим. Такі голи, як сьогодні, йдуть йому на користь», - сказав Раньєрі.

Дмитро Олійченко Джерело: LaRoma24.it
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 05:02 3

Бельгієць хоче підсилення захисту

Коментарі