Мілевський розповів, чого не вистачає нинішнім гравцям київського Динамо

Колишній форвард столичного клубу оцінив результати у чемпіонаті

Колишній форвард київського «Динамо» Артем Мілевський оцінив результати підопічних Олександра Шовковського і сказав, чого не вистачає нинішньому поколінню:

«Мені важко сказати, що саме не вистачає тим футболістам, які грають у складі «Динамо». Можливо, молоді гравці не слухають порад старших та досвідчених. У клубі є хлопці з мого покоління - Ярмола, Шовковський, Гусєв. Я впевнений, що вони спілкуються з гравцями, підказують, чого не вистачає молодим футболістам. Мабуть, до когось не доходять ці слова. Якщо й цього року «Динамо» не стане чемпіоном, то я не знаю...» - сказав Мілевський.

У своїй кар'єрі форвард провів 276 матчів у складі київського клубу, в яких забив 87 голів та віддав 74 результативні передачі. Мілевський зіграв 50 поєдинків за збірну України, де відзначився 8 м'ячами та 4 асистами.

«Динамо» набрало 51 бал і очолює турнірну таблицю Української Прем'єр-ліги. Підопічні Олександра Шовковського випереджають найближчого переслідувача на чотири очки.

Микола Титюк Джерело
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 15:19 0

Важливі події у всіх видах спорту спільно від Sport.ua та GGBET

Коментарі