Останній чвертьфіналіст Маямі: травмований Фіс вибив 1-го сіяного Звєрєва

Артур із камбеком здолав Александра, зокрема відігравшись із 1:3 у третьому сеті

Французький тенісист Артур Фіс (АТР 18) став останнім чвертьфіналістом хардового турніру АТР 1000 у Маямі, США.

У 4-му раунді француз вибив першого сіяного Александра Звєрєва (Німеччина, ATP 2) у трьох сетах за 2 години.

ATP 1000 Маямі. Хард. 1/8 фіналу

Александр Звєрєв (Німеччина) [1] - Артур Фіс (Франція) [17] - 6:3, 3:6, 4:6

У третій партії Фіс поступався 1:3 із брейком, але зумів оформити камбек. Крім того, після першого сету Артур взяв медичний тайм-аут через травму спини: «Спині п****ць. Спині п****ць. Повний п****ць. Я не можу пробивати з форхенду, на прийомі так погано».

У третій партії стався кумедний інцидент. За рахунку 2:1 Звєрєв попросив увімкнути освітлення. Артур вийшов подавати і за 15:30 зробив ейс. Але саме в цей момент світло ввімкнули і суддя вигукнув LET - тенісистам довелося переграти пойнт, а сам Артур не став скаржитися.

Зустріч Звєрєва та Фіса мала відбутися ще вчора, але через дощі гру перенесли на середу. У чвертьфіналі Артур зіграє з Якубом Меншиком.

20-річний Фіс здобув шосту перемогу над тенісистом із топ-10 рейтингу АТР.

АТР 1000 Маямі. Пари 1/4 фіналу

Верхня частина сітки

Артур Фіс [17] - Якуб Меншик
Тейлор Фрітц [3] - Маттео Берреттіні [29]

Нижня частина сітки

Себастьян Корда [24] - Новак Джокович [4]
Франсіско Черундоло [23] - Григор Димитров [14]

Відеоогляд матчу Звєрєв - Фіс

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 18:37 1

Іменитий український тренер відреагував на звільнення наставника київського клубу