Дербі з Еліною не буде. Ястремська в Маямі втратила перемогу над Бенчич
Даяна в трьох сетах поступилася Белінді в 1/64 фіналу турніру WTA 1000 у США
- 20 березня 2025, 02:20
- |
- 21 березня 2025, 01:17
- 12603
- 23

Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA 42) завершила виступи на престижному хардовому турнірі WTA 1000 у Маямі, США.
В 1/64 фіналу українка в трьох сетах не зуміла переграти олімпійську чемпіонку 2020 року й ексчетверту ракетку світу Белінду Бенчич (Швейцарія, WTA 45).
WTA 1000 Маямі. Хард. 1/64 фіналу
Даяна Ястремська (Україна) - Белінда Бенчич (Швейцарія) - 4:6, 6:1, 5:7
У третій партії українка перемагала 5:3, але не зуміла подати на матч у 10-му геймі, після чого програла два гейми, що залишилися.
Це була п'ята зустріч суперниць. Даяна програла четверте очне протистояння.
У 2-му колі тисячника в Маямі Бенчич зустрінеться зі ще однією представницею України Еліною Світоліною (WTA 22).
Усі три українки, які стартували в основі з 1-го кола, вже завершили виступи на кортах Маямі. Крім Даяни, з тисячника також вилетіли Юлія Стародубцева (спочатку пройшла кваліфікацію) і Ангеліна Калініна.
Україну в одиночному розряді Маямі продовжать представляти Світоліна і Марта Костюк. Марта в 1/32 фіналу побореться проти Кімберлі Біррелл.