У Саудівській Аравії повідомили, що збираються підписати Вінісіуса

Мохаммед Басраві зізнався, що керівництво ліги націлене на трансфер гравця

Генеральний менеджер з маркетингових комунікацій Професійної ліги Саудівської Аравії Мохаммед Басраві прокоментував інтерес провідних клубів чемпіонату до Вінісіуса Жуніора з мадридського «Реала»:

- Чи можливо зараз підписати Вінісіуса?

- Це делікатне питання. Керівництво ліги дуже хоче бачити цього гравця в нашому чемпіонаті і докладе для цього всіх зусиль. У будь-якому випадку остаточне рішення прийматимуть клуби.

- В Іспанії говорять про суму в 1 млрд євро за трансфер і 300 млн як зарплату для гравця. Чи це реальні цифри?

- Ні, вони трохи перебільшені. Ми використовуємо гроші, щоб покращити цінність та привабливість чемпіонату Саудівської ліги. Футбольна економіка розвивається у всьому світі, і в нашій країні також. Проте та сума, яку ви назвали, більша, ніж ми плануємо використати. Ми не збираємося витрачати гроші просто так, у нас є певна стратегія, - повідомив Басраві.

У поточному сезоні Вінісіус провів за «Реал» 22 матчі в чемпіонаті, забив десять голів і віддав п'ять результативних передач. Бразильський футболіст вперше в кар'єрі не реалізував пенальті у складі «Реала».

Микола Титюк Джерело: Marca
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 07 грудня 2025, 08:08 14

Зустріч завершилася сухою нічиєю

Коментарі