ОФІЦІЙНО. Британський супертяж відмовився від титулу. Відома причина

Фабіо Вордлі націлений на поєдинок з Кубратом Пулєвим

Непереможений проспект Фабіо Вордлі (18-0-1, 17 КО) вирішив відмовитися від титулу чемпіона Британії, який він завоював у 2022 році.

Боксер посідає перше місце в рейтингу Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) - його поточна позиція дозволяє претендувати на титул регулярного чемпіона в суперважкій вазі. Вордлі проведе бій з Кубратом Пулєвим (32-3, 14 КО) з Болгарії.

Дата і місце цього поєдинку поки не повідомляються, оскільки сторони мають час до 4 квітня, щоб домовитися про бій і узгодити всі фінансові деталі. Якщо боксери не зможуть досягти компромісу, буде призначено промоутерські торги.

Вордлі востаннє виходив на ринг у жовтні минулого року в Ер-Ріяді, де у першому раунді нокаутував співвітчизника Фрейзера Кларка. Пулєв у грудні 2024 року одноголосним рішенням суддів здолав Махмуда Чарра з Німеччини.

Микола Титюк Джерело: BBC
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 22:39 8

Союз європейських футбольних асоціацій оштрафував Українську асоціацію футболу