Чилівак з українцями завершив виступи, Дельта веде у серії 3–0

Три наші легіонери не змогли пробитися до третього раунду плей-оф у канадській юніорській лізі

Найпредставніший український колектив канадської юніорської ліги PJHL (Пасифік) «Чілівак Джетс» програв усі чотири гри другого раунду плей-оф-2025 та завершив виступи у сезоні. «Джетс» всуху програли серію переможцю регулярного чемпіонату «Рідж Медоус Флеймз» з рахунком: 0-4.

Уродженець Кривого Рогу 18-річний центрфорвард Нікіта Куліков завершив чемпіонат у статусі найкращого бомбардира «Чілівака», набравши загалом 71 очко у 42 іграх! У регулярці статистика українця - 57 (17+40) балів у 34 матчах. У плей-оф - 14 (5+9) пунктів у 8 поєдинках.

Партнер з атаки 18-річний донеччанин Даніїл Денисенко записав у загальну статистику - 53 (24+29) очки у 46 іграх. У плей-оф наш легіонер став другим бомбардиром команди - 12 (2+10) пунктів у 8 зустрічах.

Нападник із Донецька 18-річний Марко Миронов також провів результативний сезон, набравши за системою гол+пас разом із плей-оф - 50 (14+36) балів у 45 іграх.

Водночас, боротьбу за Кубок Стоунхауса продовжує «Дельта Хоукс» 18-річного киянина Данила Берези. Команда українця веде у серії із «Річмондом»: 3-0. В активі Берези у 8 матчах плей-оф - 8 (3+5) очок та чотири хвилини штрафу.

В'ячеслав Волков Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 10:01 43

Владіслав Бленуце так і не зумів завоювати місце у стартовому складі київської команди