Трабзонспор очолить колишній футболіст, який грав за російські клуби

Керівництво турецької команди веде перемовини з Фатіхом Текке

Керівництво «Трабзонспору» визначилося з кандидатурою на посаду головного тренера команди - тривають перемовини з колишнім гравцем збірної Туреччини Фатіхом Текке.

«Ми ведемо перемовини з Фатіхом Текке щодо призначення на посаду головного тренера команди. 11 березня фахівець проведе зустріч з президентом Серканом Киличем. «Трабзонспор» повідомлятиме всю інформацію про поточну ситуацію», - повідомили на офіційному сайті клубу.

Фатіх Текке виступав у складі «Трабзонспору» у 1994-2000 та 2003-06 роках, де зіграв 197 матчів та забив 89 голів. Провів чотири роки в російському чемпіонаті - грав за «зеніт» та «рубін», перемагав у фіналі Кубка УЄФА.

У 2015 році розпочав тренерську кар'єру, очолював збірну Туреччини U-17, «Істанбулспор», «Бурсаспор», «Аланьяспор» та інші турецькі клуби.

«Трабзонспор» набрав 32 бали і посідає 11-те місце у поточному сезоні чемпіонату Туреччини. У кампанії 2023/24 клуб посів третє місце у лізі та вийшов у фінал кубка країни.

Микола Титюк Джерело: beIN Sports
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 08 грудня 2025, 23:52 0

Модрич може допомогти українцеві перейти в «Мілан»