«Планую повернутися до України після війни». Український боксер – про плани
Арнольд Хегай має намір провести бій за титул чемпіона світу
- 06 березня 2025, 12:46
- |
- 4799
- 0
У ніч на 9 березня на арені Thunder Studios в американському Лонг-Біч відбудеться вечір боксу від промоутерської компанії Top Rank.
Головною подією стане бій у напівлегкій вазі (до 57,2 кг) - на ринг вийдуть український боксер Арнольд Хегай (22-1-1, 14 КО) та американець Джоет Гонсалес (26-4, 15 КО).
Напередодні цього протистояння спортсмен з України поділився своїми планами та повідомив, що націлений на титул чемпіона світу:
«Я планую повернутися до України, коли закінчиться війна. Мені важко говорити про це. Весь світ допомагав нам, особливо США. Пройшло більше трьох років, я намагаюся сфокусуватися на боксі, але моя сім'я - брат та друзі - перебувають в Україні.
Гонсалес - сильний суперник і гучне ім'я для мене. Я збираюся зробити наступний крок у своїй кар'єрі, тому важливо показати, де я. Тривалий час я не мав таких важливих поєдинків, тому трохи схвильований. На мене чекає важкий бій - у Джоета особливий стиль, він жорсткий боксер і має відоме ім'я.
Після цього поєдинку збираюся боротися за титул чемпіона світу. Проте я поки не думаю про це, спочатку - Гонсалес. Якщо він переможе мене, то займе моє місце у рейтингу. Якщо я його здолаю, то претендуватиму на пояс. Для нас обох це велика можливість», - сказав Хегай.
Український боксер посідає друге місце у рейтингу Всесвітньої боксерської організації (WBO) і має непогані шанси найближчим часом поборотися за титул чемпіона.