Журналіст: «Динамо вийшло на матч з Ворсклою вже чемпіонами. І здивувалося»

Вацко не очікував від киян такого ставлення до справи

Відомий журналіст та експерт Віктор Вацко здивований ставленням до справи футболістів Динамо, які у матчі чемпіонату України несподівано зіграли 1:1 з Ворсклою, дозволивши Шахтарю скоротити відставання у боротьбі за титул УПЛ.

«У мене склалося враження, що лише Ігор Суркіс у Динамо розуміє, що для цієї команди це може бути єдиний шанс виграти чемпіонство на найближчі кілька років. А футболісти вийшли на гру так, начебто вже чемпіони».

«І здивувалися, що Ворскла їм чемпіонський коридор не зробила. І в результаті втратили важливі два очки у битві за чемпіонство. Здивувало ставлення гравців Динамо», - сказав Вацко.

Динамо в таблиці випереджає Олександрію та Шахтар на 6 та 8 очок відповідно при матчі в запасі для команди Маріно Пушича.

Іван Зінченко Джерело: Віктор Вацко
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Біатлон | 18 сiчня 2026, 16:37 8

Дмитро Підручний та Віталій Мандзин покращили свої позиції

Коментарі