«Видала топстрільбу». Реакція вболівальників на медаль Меркушиної на ЮЧС

Олександра Меркушина здобула бронзову медаль у масстарті

На юніорському чемпіонаті світу-2025 з біатлону, що проходить у шведському Естерсунді, спортсменки розіграли між собою медалі у дисципліні мас-старт.

Переможницею стала шведка Сара Андерссон. Друга до фінішу прийшла француженка Анаель Бонду. Українська біатлоністка Олександра Меркушина посіла у перегонах третє місце. Меркушина протягом перегонів тричі вирушала на штрафний круг і програла лідерові 17,2 секунди.

Медаль Меркушиної стала першою для збірної України на ЮЧС-2025. Уболівальники привітали спортсменку із нагородою.

Андрій: Та третя стрільба то щось таке, що тільки Меркушини можуть зробити. Коли при нормальних умовах махи, а при вітрі як з кулемета 5 із 5.

Snow: Вітаю Сашу з бронзою! А могла б... Інших дівчат теж вітаю. Але стріляти краще потрібно. Правда, я не знаю який вітер був.

tammy: За такого вітру Меркушина видала топ-стрільбу!

Logist: Несподівана медаль у непередбачуваній гонці! Вітання Олександрі та всім вболівальникам!

sid_dgin: Браво Олександра!

tetyana: Олександра цілком заслужила цей подіум, класна учасниця в команду КС росте. Тримайтесь дорослі суперниці за кілька років. Решта дівчат не так і погано, є над чим працювати, але у вас все попереду.

goldenvika: Саша молодець! З першою медаллю!

slavva82: Ось це САША (Олександра)! Після стійки було навіть шкода, що не ЗОЛОТО.

oxigen: Стрільба топ, Саша крута, така гонка їй підходить, коли на вогневому треба працювати і вицілювати

adidas77: Таких американських гірок на стрільбі я й не пригадую на ЧС, що б ще й на нашу користь закінчувалися!

Сергій Турчак Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 26 грудня 2025, 07:00 4

Віктор розкритикував свій колишній клуб – «Динамо»