Віталій ПЕРВАК: «В Одесі на кону було шість очок»
Звитяга в Одесі була для киян стратегічно важливою
- 01 березня 2025, 21:52
- |
- 247
- 0
Головний тренер «Лівого Берега» Віталій Первак ексклюзивно для Sport.ua розповів, що допомогло його підопічним святкувати перемогу в матчі 19-го туру УПЛ в Одесі над «Чорноморцем» (1:0).
«Сьогодні на першому плані був результат. Оскільки ж зустрічалися сусіди по турнірній таблиці, то на кону взагалі було 6 очок. Отож, команда, яка брала гору - одержувала серйозну стратегічну перевагу.
В нас були кадрові проблеми й, аби мінімізувати, їх довелося перешикувати лави.
Можливо, в підсумку, нічийний рахунок був би більш справедливий. Все ж, й одесити доволі гостро атакували. От тільки на відміну від господарів ми свій гольовий момент реалізували. Спрацювала заточеність на ворота суперника Шастала, який опинився без опіки в потрібний момент в штрафному майданчику «Чорноморця» й ефектним ударом змусив капітулювати кіпера одеситів.
Ми намагаємося не зазирати до таблиці, головне набирати, передусім, свої очки, хоча слід зазначити, що після кожного туру ситуація серед аутсайдерів змінюється», - сказав Первак.
Наразі «Лівий Берег» набрав 19 очок й посідає 11 місце в УПЛ.