Суперліга. Карпати знову програли у боротьбі, черговий розгром від Мотора
Завершився десятий тур чемпіонату України з гандболу
- 01 березня 2025, 17:25
- |
- 457
- 0
Сьогодні, 1 березня, відбувся другий та завершальний день десятого туру української чоловічої гандбольної Суперліги 2024/25.
Ужгородські «Карпати» змогли нав'язати боротьбу та виграти перший тайм із різницею у два м'ячі, але у підсумку програли господарям майданчика, «Ізмаїлу» з відставанням у чотири м'ячі. Примітно, що ізмаїльці відіграли відставання та повели у рахунку вже у перші п'ять хвилин другої половини зустрічі та не упустили цю ініціативу до фінальної сирени.
Запорізький «Мотор» закинув чергові півсотні м'ячів у ворота хмельницького ХНУ, пропустивши при цьому втричі менше. А «Одеса» та донецький «Донбас» обіграли столичний та львівський СКА відповідно. При цьому Денис Саварин в одеситів закинув 11 м'ячів, а Володимир Кара у донеччан - десять.
Суперліга 2024/25, тур 10, 2 день
1 березня
Ізмаїл - Карпати (Львів) - 27:23 (13:15)
ХНУ (Хмельницький) - Мотор (Запоріжжя) - 17:51 (10:27)
СКА (Київ) - Одеса - 25:37 (14:19)
СКА (Львів) - Донбас (Донецьк) - 24:32 (13:20)