Новий іншопланетянин? Де Бо виграв 500 метрів на шостому етапі Кубка світу
Стартував завершальний етап Кубка світу 2024/25
- 28 лютого 2025, 21:05
- |
- 28 лютого 2025, 21:06
- 558
- 1
У нідерландському Херенвені на льоду овалу «Тіалф» першими перегонами на 500 метрів розпочався заключний, шостий етап Кубка світу 2024/25 з ковзанярського спорту.
Коли американець Джордан Столц показує проміжний перший час, то найчастіше воно залишається недосяжним для його суперників із неабиякою перевагою. Але цього разу нідерландець Йеннінг де Бо, який біг в останній парі, зміг покращити час Столца майже на 0.1 секунди та виграв гонку. А третій час показав спортсмен, котрий став відкриттям п'ятого етапу Кубка світу - казахстанець Євгеній Кошкін. При цьому він встановив новий особистий рекорд на короткій дистанції.
Жіночу гонку також виграла місцева спортсменка Фемке Кок, яка бігла в другій парі і одразу встановила час, недосяжний для суперниць. Кім Мін Сун з Південної Кореї, яка стала другою, програла Кок більш ніж півсекунди. Замкнула першу трійку американка Ерін Джексон, яка забезпечила собі перемогу у загальному заліку Кубка світу на найкоротшій дистанції.
Кубок світу 2024/25 з ковзанярського спорту, етап 6, Херенвен, Нідерланди
28 лютого
500 метрів
Чоловіки
1. Єннінг де Бо (Нідерланди) - 34.18
2. Джордан Столц (США) - +0.09
3. Євгеній Кошкін (Казахстан) - +0.12
Жінки
1. Фемке Кок (Нідерланди) - +37.05
2. Кім Мін Сун (Південна Корея) - +0.60
3. Ерін Джексон (США) - +0.66