«У мене 26 футболістів». Наставник Роми прокоментував стан Довбика

Клаудіо Раньєрі відповів на питання про здоров'я українського форварда

2 березня відбудеться матч 27-го туру італійської Серії А, в якому зіграють «Рома» та «Комо». Зустріч розпочнеться о 19:00 за київським часом.

Напередодні цього протистояння головний тренер римського клубу Клаудіо Раньєрі відповів на запитання журналістів та прокоментував стан здоров'я українського форварда Артема Довбика, який пропустив останнє тренування.

«Він одужує і вже 1 березня буде у моєму розпорядженні. У мене 26 футболістів в обоймі, і всі вони перебувають під наглядом тренерського штабу. Ми постійно стежимо не лише за Артемом, а й іншими гравцями», - відповів фахівець.

У поточному сезоні Довбик провів за римський клуб 33 матчі у всіх турнірах, забив 13 голів і віддав дві результативні передачі. «Рома» набрала 40 балів та посідає дев'яте місце у чемпіонаті. «Комо» розмістився на 13-й позиції - в активі клубу 28 очок.

Микола Титюк Джерело: Tuttomercatoweb
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 22:39 9

Союз європейських футбольних асоціацій оштрафував Українську асоціацію футболу