Топменеджер Карпат не повернувся в Україну після зборів в Туреччині
Олег Авдиш перебуває за кордоном
- 27 лютого 2025, 10:39
- |
- 27 лютого 2025, 11:03
- 3952
- 6
Заступник генерального директора «Карпат» із зовнішніх комунікацій Олег Авдиш не повернувся в Україну після навчально-тренувальних зборів в Туреччині. Це підтвердили і у розташуванні «левів».
«Повідомляємо про те, що делегація футбольного клубу «Карпати» перебувала на навчально-тренувальних зборах у Туреччині в період з 18 січня по 14 лютого 2025 року.
Усі працівники футбольного клубу «Карпати» (тренери, футболісти та персонал) повернулися на територію України, за виключенням заступника генерального директора із зовнішніх комунікацій Олега Авдиша», - відповіли у клубі у листі, підписаному генеральним директором «Карпат» Андрієм Русолом.
Авдиш обійняв посаду заступника генерального директора львівського клубу у жовтні 2024 року. Він здобув ступінь магістра за спеціалізацією «Медіакомунікації в бізнесі» у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. До роботи в «Карпатах» Авдиш займався спортивним консалтингом.