ВІДЕО. Українець забив уперше за три місяці за Хіберніан у Шотландії

Микола Кухаревич відзначився результативною дією у матчі 28-го туру

26 лютого відбувся матч 28-го туру чемпіонату Шотландії, в якому зустрілися «Данді Юнайтед» та «Хіберніан». Гості зуміли вирвати перемогу з рахунком 3:1.

На початку зустрічі захисник Грем вивів господарів вперед, проте на 17-й хвилині український форвард Микола Кухаревич зрівняв рахунок. Футболіст забив перший гол за останні три місяці. Наприкінці поєдинку «Хіберніан» відправив у ворота суперника два м'ячі і вирвав перемогу в цьому протистоянні.

«Данді Юнайтед» займає п'яте місце в турнірній таблиці, набравши 40 балів. «Хіберніан» має у своєму активі також 40 очок, але розмістився на четвертій позиції через перевагу за додатковими показниками.

Кухаревич грає за «Хіберніан» на правах оренди - минулого року перебрався до цього клубу з «Суонсі». У поточному сезоні провів 17 матчів у чемпіонаті Шотландії, забив чотири голи.

Чемпіонат Шотландії, 28-й тур. 26 лютого

Данді Юнайтед - Хіберніан - 1:3

Голи: Грем, 6 - Кухаревич, 18, Бауї, 90, Гойлетт, 90+10

Відеоогляд матчу:

Микола Титюк Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 05 грудня 2025, 08:59 1

Боксер назвав самого себе