Буковина проводить спаринг із запорізьким Металургом. Стартові склади

Чернівецький клуб грає другий контрольний матч за день

«Буковина» другу частину навчально-тренувальних зборів проводить на Закарпатті. У середу, 19 лютого, команда запланувала провести два контрольні поєдинки різними складами.

У першому матчі «Буковина» зустрілася з другою командою житомирського «Полісся» та здобула перемогу з рахунком 2:0.

Другим суперником «Буковини» став запорізький «Металург», який виступає у Першій лізі. За підсумками першої частини сезону команда посіла 11 місце та боротиметься за виживання.

Гравці «Металурга» протягом трьох тижнів працювали у Запоріжжі, а 4 лютого вирушили на закарпатський збір, що проходить у селищі Шиян та триватиме до 26 лютого. На Закарпатті підопічні Іллі Близнюка розгромили аматорський ФК «Вишково» 7:0, впевнено обіграли ФК «Ужгород» 3:0 та зіграли внічию 2:2 із «Карпатами» U-19.

Сергій Турчак Джерело: ФК Буковина
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 08 грудня 2025, 04:42 0

Тренеру не потрібні гравці, які замикаються в собі й не показують себе на футбольному полі