Наставник Бенфіки: «Трубін? Коли йому потрібно ухвалити рішення...»

Бруну Лаже оцінив гру українського голкіпера у Лізі чемпіонів

Наставник Бенфіки: «Трубін? Коли йому потрібно ухвалити рішення...»

18 лютого відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрілися «Бенфіка» та «Монако». Команди зіграли внічию 3:3, проте до наступного раунду пройшов португальський клуб завдяки перемозі 1:0 у першій зустрічі.

Наставник «Бенфіки» Бруну Лаже прокоментував гру українського голкіпера Анатолія Трубіна, якого багато вболівальників звинуватили у двох із трьох пропущених голах:

- Трубін здійснив декілька дуже важливих сейвів, але його також пов'язують з пропущеними голами. Вас турбує нестабільність гри воротаря?

- Ні, не хвилюйтеся. Коли Трубіну потрібно ухвалити рішення під час удару суперника, м'яч до цього моменту може пройти через десять гравців і неодноразово змінити траєкторію. Мені не потрібно окремо розбирати гру кожного футболіста.

Важливо подивитися, що ми зробили. Вони мали насичену лінію оборони з п'яти осіб, проти якої ми зіграли відмінно. Тепер нам потрібно подивитися і проаналізувати цей матч, щоб покращити нашу взаємодію з тими гравцями, які є в нашій обоймі, - сказав Лаже.

Микола Титюк Джерело: A Bola
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 31 березня 2025, 17:52 15

Ярослав Ракіцький провів перший матч за одеський «Чорноморець»

Коментарі