Динамо U-19 – Відовре U-19 – 8:1. Лобко оформив хет-трик. Відео голів

Підопічні Ігоря Костюка не залишили шансів супернику

«Динамо» U-19 на навчально-тренувальних зборах у Туреччині продовжує підготовку до другої частини сезону.

У суботу, 15 лютого, юнацька команда «Динамо» провела ще один контрольний матч. Динамівці зустрілися з представником юнацької першості чемпіонату Данії - «Відовре».

«Біло-сині» відкрили рахунок уже на 6-й хвилині, коли Володимир Озимай вдало замкнув подачу з кутового. А на 8-й хвилині рахунок було подвоєно - це Люсін підловив воротаря на помилці, який не втримав мʼяча в руках, та пробив по порожніх воротах.

Незважаючи на жвавий початок, до перерви рахунок більше не змінювався. Після поновлення гри динамівцям відразу вдалося довести рахунок до розгромного, цього разу Лобко вдало зіграв у штрафному майданчику на добиванні. А на 60-й хвилині Люсін оформив дубль, коли підібрав мʼяч після удару Білого та влучання в стійку після рикошету.

На 67-й хвилині, вдало застосувавши пресинг на чужій половині поля, відзначився Пеікрішвілі, а на 72-й хвилині Лобко ударом із близької відстані замкнув простріл із правого флангу.

На 76-й хвилині футболісти данського клубу покарали «біло-синіх» за обрізку на власній половині поля, натомість отримали ще два голи у свої ворота. Спочатку Герич прорвався до воріт та викотив мʼяча на Лобка, якому залишалося поцілити в порожній кут та оформити хет-трик, а остаточну крапку на 89-й хвилині поставив Пашко класним ударом у девʼятку.

Контрольний матч. 15 лютого. Туреччина

«Динамо» U-19 - «Відовре» U-19 - 8:1

Голи: Озимай, Люсін (2), Лобко (3), Пеікрішвілі, Пашко.

Сергій Турчак Джерело: ФК Динамо Київ
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 01:32 0

Олег вражений кількістю травмованих гравців