Tour de la Provence 2025. Педерсен здобув підсумкову перемогу

Сему Беннетту перемога на третьому етапі не допомогла

Сьогодні, 16 лютого, у Франції відбувся третій і завершальний етап триденки Tour de la Provence 2025, який проходив маршрутом довжиною 190.6 кілометрів між Роньяком і Арлем.

Ірландський гонщик Сем Беннетт із Decathlon AG2R La Mondiale Team виграв етап, але данець Мадс Педерсен із Lidl-Trek, який фінішував дев'ятим, здобув перемогу у генеральній класифікації та класифікації за очками. Матей Могорич із Bahrain-Victorious посів друге місце у загальному заліку. Мартайн ван дер Берг з EF Education-EasyPost фінішував другим на етапі, посів третє місце у генеральній класифікації та розділив з Педерсеном та Беннеттом подіум у класифікації за очками.

Француз Дам'єн Жірар здобув перемогу у гірській класифікації, в якій Педерсен посунув Максимільяна Жюльяра з другого місця на третє, Рауль Гарсія виграв класифікацію U-23, а Lidl-Trek перемогли у командній класифікації.

Tour de la Provence 2025, етап 3, Роньяк - Арль (190.6 км)

16 лютого

1. Сем Беннетт (Ірландія, Decathlon AG2R La Mondiale Team) - 3:54:58
2. Марайн ван ден Берг (Нідерланди, EF Education-EasyPost)
3. Александер Конайн (Нідерланди, Nice Métropole Côte d'Azur)

Генеральна класифікація, підсумкове становище

1. Мадс Педерсен (Данія, Lidl-Trek) - 12:01:05
2. Матей Могорич (Словенія, Bahrain-Victorious) - +0:13
3. Марайн ван ден Берг (Нідерланди, EF Education-EasyPost) - +0:23

Олександр Шарадкін Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 14:27 8

Еммануель Емега був впевнений, що «Страсбург» грає у Бундеслізі