«Коліна трусились». Екс-голкіпер Динамо – про Лобановського

Всеволод Романенко розповів про спільну роботу з Валерієм Лобановським

«Коліна трусились». Екс-голкіпер Динамо – про Лобановського

Колишній голкіпер київського «Динамо» Всеволод Романенко розповів про період гри за «біло-синіх», коли київський клуб очолював легендарний Валерій Лобановський.

«На той момент були дуже сильні Динамо-2, Динамо-3, тому про потрапляння в заявку ніхто до пуття не знав. Пам'ятаю, що був у заявці на Лігу чемпіонів, навіть була футболка з 20-якимось номером. А з Валерієм Васильовичем працювалося дуже добре. Я був на декількох зборах в Руйті, куди Лобановський брав першу та другу команди Динамо. Це незабутній період.

«Пам'ятаю, як в аеропорту він завжди з усіма вітався за руку і дивився прямо в очі. Але коли я підходив до Лобановського, то, ви і самі розумієте, що віднімало дар мови, коліна трусилися.

На теоретичних заняттях ми сиділи всі разом, а на тих зборах у Руйті нас було близько 45 людей. І ось ми з відкритим ротом слухали Валерія Васильовича», - сказав Романенко.

Олег Вахоцький Джерело: Український футбол
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 31 березня 2025, 20:02 0

Джанлука Манчіні мотивував Артема