Екстренер Динамо: «Є зайві п'ять мільйонів? Ось Шапаренко, свій хлопець»
Олександр Хацкевич зізнався, що був проти переходу Дуелунда до Києва
- 13 лютого 2025, 12:27
- |
- 3613
- 0
Колишній тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич в ексклюзивному інтерв'ю Sport.ua розповів, що був проти трансферу Міккеля Дуелунда, коли очолював столичний клуб:
«Цього хлопця хтось порадив Ігорю Михайловичу, а селекційний відділ підтримав. «Будь ласка, - кажу, - якщо є зайвих п'ять мільйонів. Проте на цій позиції в нас є Шапаренко, свій хлопець». Крім того, данці в українському футболі не виступали ніколи. Ніхто не розумів, чи адаптується він тут.
В підсумку виявилося, що Міккель нічим не кращий за наших хлопців. Так, це кваліфікований і перспективний футболіст, але практика показала, що навантажень він не витримує, є дуже травматичним. Питання не в моїх симпатіях чи антипатіях. Просто Дуелунд був слабшим за українських футболістів», - розповів Хацкевич.