«Я намагався навчити їх грати». Миколенко – про футболістів Евертона
Український захисник розповів про своє спілкування з партнерами по команді
- 12 лютого 2025, 11:33
- |
- 3396
- 1
Захисник англійського «Евертона» Віталій Миколенко зізнався, що намагається навчити своїх одноклубників грати у шахи:
«Перед тим як зіграти в Пітерборо (матч Кубка Англії 9 січня - прим), в готелі ми грали п'ять хвилин, я переміг Майкла Кіна та Жоао Вірджинію. Потім я замовив шахівницю. Тепер ми граємо, коли ми маємо вільний час. Це корисно для мозку, треба думати про тактику. Хлопці справді прогресують.
Тиждень тому я намагався навчити їх грати, але більше не робитиму так, тому що вони майже перемогли мене. Тепер у нас сім чи вісім гравців, які грають у шахи на своїх телефонах.
Це добре для мене, тому що я більше спілкуюся з товаришами по команді, і це допомагає мені на полі. Я досі кращий тут у шахах. Я граю за себе, а проти мене - п'ять хлопців. Це великий тиск. Я не можу програти», - зізнався Миколенко.
Раніше повідомлялося, що український захисник пропустив останній матч «Евертона» через травму, однак може зіграти проти «Ліверпуля».