ВІЛІВАЛЬД: «У Кривбасі більш сильний підбір гравців, ніж в Інгульці»
Гравець Кривбаса поділився враженнями від зборів команди в Іспанії
- 11 лютого 2025, 03:23
- |
- 11 лютого 2025, 04:02
- 125
- 0
Гравець Кривбаса Володимир Вілівальд поділився враженнями від зборів криворізької команди в Іспанії:
«Збори проходять добре, і зараз я почуваюся у відмінній формі, адже ми вже завершили перший етап підготовки та набрали необхідні кондиції. Вважаю, що умови тут чудові, що дозволяє привести себе в оптимальний стан і бути готовим до чемпіонату. Я радий, що ми проводимо збір на базі Pinatar Arena - це справді чудове місце для підготовки.
Півроку я провів в оренді в «Інгульці», і можу сказати, що тренувальний процес у Василя Кобіна та Юрія Вернидуба відрізняється. У Юрія Вернидуба футбол більш агресивний та інтенсивний. Василь Кобіна також прагне грати у такий стиль, але в нього немає таких умов, як тут. У «Кривбасі» сильніший підбір гравців, через що й тренування складніші.
Я стежив за «Кривбасом» і бачив, що багато молоді приєдналося до команди. На збір до Іспанії взяли п'ять гравців із U-19, і мені подобається, що Юрій Вернидуб дає шанс молоді. Це важливо як для клубу, так і для розвитку академії».