«Будуть зміни». Анчелотті розгніваний поведінкою лідерів клубу
Наставник мадридського «Реала» незадоволений рівнем гри в останньому матчі
- 10 лютого 2025, 20:14
- |
- 10 лютого 2025, 20:31
- 4672
- 1
Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті був розгніваний через поведінку деяких футболістів у матчі проти «Атлетіко» (1:1).
«У роздягальні італійський тактик вибухнув гнівною тирадою, яка торкнулася чотирьох гравців: Кіліана Мбаппе, а також Джуда Беллінгема, Вінісіуса Жуніора та Родріго, яких у Мадриді прозвали фантастичною четвіркою», - повідомляє джерело.
Анчелотті незадоволений, що ці футболісти під час атак «Реала» були зосереджені на своїх індивідуальних діях і часто ігнорували своїх партнерів, які перебували в більш вигідних позиціях.
Крім того, наставник був незадоволений грою в захисті - атакуючі футболісти або взагалі не поверталися в оборону, або робили це занадто повільно. Карло вимагає від команди реакції на його слова та покращень у наступних матчах, інакше він щось змінюватиме у стартовому складі.