ФОТО. Реал перед матчем з Атлетіко провів Марсело, який завершив кар'єру
У Мадриді провели на «футбольну пенсію» легендарного гравця «вершкових»
- 09 лютого 2025, 02:02
- |
- 09 лютого 2025, 09:46
- 920
- 0
У суботу, 8 лютого, відбувся матч 23-го туру Ла Ліги між мадридським «Реалом» і «Атлетіко», що проходив на Естадіо Сантьяго Бернабеу в Мадриді.
Перед початком зустрічі мадридський клуб приділив кілька хвилин легенді «вершкових» - бразильському захиснику Марсело. У «Реалі» він провів 546 матчів, забив 38 голів і віддав 103 асисти, а також виграв 5 Ліг чемпіонів, 6 чемпіонатів Іспанії, 2 кубки Іспанії, 5 суперкубків Іспанії, 3 суперкубки УЄФА і 5 Клубних чемпіонатів світу.
Бразилець кілька днів тому оголосив про завершення кар'єри футболіста. Останнім клубом гравця був «Флуміненсе».
Гравці іспанського гранда сфотографувалися з легендою клубу, а також бразильцеві вручили футболку з автографами всіх чинних гравців «бланкос».
Раніше повідомлялося про те, що «Реал» налаштований на підписання 3 молодих захисників.