ОФІЦІЙНО. Вінгер Динамо продовжив контракт з клубом

Назар Волошин підписав нову угоду на 3.5 роки

Київське «Динамо» офіційно оголосило про продовження контракту з українським вінгером Назаром Волошиним.

Зазначається, що нова угода між 21-річним футболістом та столичним клубом буде діяти до 30 червня 2028 року.

Хавбек є гравцем першої команди «Динамо» від зими 2023 року, коли повернувся з оренди у «Кривбасі». З того часу провів у всіх турнірах за «біло-синіх» 71 матч (53 в УПЛ, 2 у Кубку України, 16 у єврокубках) та забив 13 мʼячів.

В сезоні 2024/25 Назар Волошин провів 27 матчів на клубному рівні, відзначившись 1 забитим м'ячем та 7 гольовими передачами. Портал Transfermarkt оцінює його вартість у 4 мільйони євро.

Раніше повідомлялося, що київське «Динамо» відхилило пропозицію англійського «Сандерленда» щодо оренди Назара Волошина з опцією подальшого викупу.

Дмитро Вус Джерело: ФК Динамо Київ
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 12:27 12

Захисник збірної України пропустить поєдинок чемпіонату Франції через хворобу

Коментарі