В Україну збираються два легіонери з досвідом гри за океаном та КХЛ

«Київ Кепіталз» планує посилитися колоритними гравцями з Австралії та Китаю

В останні дні до закриття трансферного вікна в Україні (14 лютого) національний чемпіонат з хокею можуть поповнити два легіонери з Австралії та Китаю. Як стало відомо Sport.ua, посилити склад іноземцями планують столичний клуб із амбіціями - «Київ Кепіталз». Йдеться про 25-річного захисника Даша Куартароло і 28-річного нападника Сема Ху.

Праворукий оборонець Даш Куартароло народився в австралійському Сіднеї, але в дитинстві переїхав до США і з 2013 року почав виступати в американських мінорних лігах USHS-Prep, USP3HL, USPHL Premier (два сезони) та студентської NCAA III (п'ять сезонів). Також у 2022 та 2023 хокеїст зіграв 11 та 12 матчів у рідній Австралії. Останнім клубом Куартароло позначено ЮХТ із Калайоке у третій за силою лізі Фінляндії - Suomi-sarja. У поточному сезоні 195-сантиметровий Даш зіграв за фінський клуб 20 ігор, набрав 8 (2+6) очок і заробив 55 хвилин штрафу.

Форвард Сем Ху також гравець із правим хватом руки. Він народився в китайському Гуаньчжоу з населенням майже 19 мільйонів мешканців, але хокеєм всерйоз почав займатися вже в Канаді, де почав будувати кар'єру з 2011 року в юнацьких командах і згодом зіграв п'ять сезонів в OJHL. Саме в юніорській лізі Онтаріо Сем провів свій найрезультативніший сезон-2016/17 у кар'єрі за «Маркем Роялз» - 53 (22+31) очки з урахуванням плей-оф. Наступного року хокеїст повернувся грати за китайські клуби, які інтегрувалися до російських ліг ВХЛ та КХЛ. За відомий «Куньлунь» Сем Ху зіграв 23 матчі та набрав 2 (1+1) очки. Як тільки почалася повномасштабна війна в Україні, форвард із китайсько-канадським громадянством поїхав догравати до Норвегії, а останній сезон у кар'єрі Ху відіграв у заокеанській ECHL - за «Норфолк Адміралз» (19 ігор, 4 очки) та «Рідінг Роялс» (23 матчі, 5 балів). Саме в Іст-Кост лізі Сем досяг піка визнання, коли взяв участь у конкурсах на матчі Усіх зірок ECHL-2023.

Нагадаємо, що нинішнього сезону в заявці «Київ Кетіталз» знаходяться три легіонери: американський воротар Нік Вілардо, латвійський захисник Денис Берднікс і фінський оборонець Етту Моксунен.

У чемпіонаті України з хокею «Кепіталз» (45 очок, 20 ігор) поки що посідають друге місце, поступаючись «Соколу» (51 бал, 21 матч) шість пунктів.

В'ячеслав Волков Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 09 грудня 2025, 18:32 10

Авторитетний тренер вважає, що кияни не зможуть наздогнати лідерів