Стрибун з трампліну Марусяк встановив два нових особистих рекорди на КС
Поточний сезон можна вважати особливим для українця
- 03 лютого 2025, 06:56
- |
- 03 лютого 2025, 20:57
- 1551
- 0
У неділю, 2 лютого, пройшов особистий турнір Кубка світу зі стрибків з трампліну в німецькому місті Віллінген.
Переможцем став австрієць Даніель Чофеніг. Другу та третю посіли Йоханн Андре Форфанг та Ян Хьорль відповідно.
Серед українців найкращий результат продемонстрував Євген Марусяк - 26-те місце. Другий учасник команди Віталій Калініченко опинився на 49 позиції.
Більше про біатлон та лижні види спорту читайте в Telegram-каналі «Зимовий спорт на Sport.ua».
Після змагань у німецькому містечку Віллінген Марусяк оновив одразу два особисті досягнення на Кубка світу.
По-перше, в поточному сезоні Євген має в активі 58 балів, що більше за результати всіх попередніх сезонів українця.
До того ж, стрибун знаходиться на 37-й сходинці загального заліку, маючи змогу встановити ще одне особисте досягнення. Раніше найвищою позицією Марусяка в заліку було 45-те місце.
По-друге, Євген в шостий раз у цьому сезоні фінішував в топ-30, що на один раз більше за попереднє досягнення спортсмена.