ФОТО. Першій ракетці рф прималювали іншу країну під час жеребкування

Організатори турніру в Абу-Дабі вже вибачилися перед Касаткіною

1 лютого відбулося жеребкування турніру WTA 500 в Абу-Дабі, ОАЕ.

Під час церемонії третій сіяній, минулорічній фіналістці змагань і першій ракетці росії Дар'ї Касаткіній (WTA 11) прималювали назву іншої країни - Іспанію.

Дар'я вже довгий час проживає в Барселоні, а в Турі виступає без прапора як «нейтральна» тенісистка.

Була ймовірність того, що Касаткіна змінила громадянство, проте організатори турніру в Абу-Дабі вже вибачилися перед Дар'єю за конфуз.

«Ми щиро перепрошуємо за помилку, допущену одним із наших постачальників під час жеребкування, через що поруч з ім'ям Дар'ї Касаткіної була неправильно вказана країна. Це була виключно організаційна помилка, і ми її вже виправили».

Сама Касаткіна 2022 року публічно зізналася в нетрадиційній орієнтації і заявила, що їй небезпечно повертатися в росію.

ФОТО. Першій ракетці рф прималювали іншу країну під час жеребкування

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 29 грудня 2025, 08:03 10

Клуб готує кадрову чистку

Коментарі