Юрій ВІРТ: «У Дортмунді Шахтар може грюкнути дверима в Лізі чемпіонів»
Зміна тренера на стилістику гри Боруссії не вплине
- 28 сiчня 2025, 19:15
- |
- 28 сiчня 2025, 22:50
- 1382
- 7
29 січня футболісти Шахтаря проведуть заключний поєдинок групового раунду Ліги чемпіонів - з німецькою Боруссією з Дортмунда.
Колишній воротар національної збірної України та Шахтаря Юрій Вірт в розмові з кореспондентом Sport.ua оцінив шанси суперників й зробив прогноз на завтрашнє протистояння:
- Останні невдачі Боруссії, які призвели до відставки керманича Нурі Шахіна, не повинні вводити в оману. Так, Боруссії бракує стабільності, але, думаю, що завтра вона зуміє зібратися. Тим паче, що перемога збільшить шанси на потрапляння до чільної вісімки.
- А зміна головного тренера може зіграти якусь негативну роль?
- Не думаю, хто б завтра не був біля керма, стилістика ж гри Боруссії не зміниться. Ба більше, зміни на тренерському містку тільки змусять господарів діяти з максимальною викладкою.
- На відміну від більшості німецьких команд, Боруссія з Дортмунда діє з відкритим забралом.
- Оце якраз й дає підстави сподіватися, що Шахтар зуміє продемонструвати в обміні ударами свої «козирі»: комбінаційний стиль, швидкий перехід від оборони до атаки. Буде цікаво.
- Те, що на днях Данило Сікан перейшов до Трабзонспора, а Олександр Зубков також збирається залишити команду, це серйозні втрати?
- Я вважаю, що незамінинних не буває. Тому мене потішило, що навіть без цих провідних виконавців Шахтар в попередньому поєдинку з французьким Брестом, справив сильне враження. Не виключено, що «містяни», які вже забезпечили собі вихід до наступного раунду, були немотивовані, а їхні дії - розбалансованими. Проте це проблеми Бреста. Головне, що на грі «гірників» не позначилася відсутність лідерів.
- Тоді насамкінець, скажіть чим закінчиться завтрашнє протистояння в Дортмунді?
- Мені самому цікаво, чи вистачить Шахтарю вміння провести на високому рівні два поєдинки поспіль на міжнародній арені. Звичайно, прикро, що «гірники» загубили очки в попередніх поєдинках з ПСВ та Болоньєю, що й не дозволило вийти з групи. Але завтра вони таки грюкнуть на прощання дверима. Буде результативний матч, а все закінчиться бойовою нічиєю - 2:2.