Кривбас вирвав перемогу у Старого Луцька
Усе вирішилося в останній чверті
- 26 сiчня 2025, 17:05
- |
- 26 сiчня 2025, 21:18
- 296
- 0
26 січня у грі української Суперліги зустрічалися «Кривбас» та «Старий Луцьк».
На старті матчу ініціативу захопив Кривбас, який в першій чверті повів +10, але влучивши двічі здалеку, гравці Старого Луцька трішки вирівняли ситуацію на майданчику. На початку другої чверті волиняни відновили паритет у рахунку, а згодом і взагалі вийшли вперед, але все ж завдяки виграній кінцівці Кривбас на велику перерву пішов лідером 37:31.
В третій чверті Старий Луцьк поступово скорочував своє відставання і в кінцівці десятихвилинки знову вийшов вперед, отримавши +2 перед останньою перервою. У вирішальній чверті лучани більше часу були попереду, хоча більше 5 очок і не вели. Інтрига трималась до останнього - за останню хвилину лідер змінювався тричі, але помилки гравців Старого Луцька і вчасні дві дальні спроби Артема Водолазського принесли Кривбасу перемогу в емоційному клатчі.
Найрезультативнішим в матчі став Степан Лесик з 20 очками та 10 підбираннями, а Олександр Прозапас набрав 17 очок. У переможців Михайло Бублик записав до активу 16 очок та 7 підбирань, а в Артема Водолазського 12 очок (всі зароблені з-за триочкової дуги).
Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат
Старий Луцьк - Кривбас 63:66 (14:20, 17:17, 19:11, 13:18)
Старий Луцьк: Білявий 0, Дюпін 6 + 6 підбирань, Михайлов 0, Лесик 20 + 10 підбирань, Горобченко 9 - 9 втрат - старт; Прозапас 17, Липовцев 8, Лавані 3.
Кривбас: Бублик 16 + 7 підбирань, Биков 9 + 8 підбирань, Ловінгс 11, Триколенко 4, Водолазський 12 - старт; Келлі 7, Товкач 4 + 5 підбирань, Хант 3.