Універсіада-2025. Меркушина потрапила до п'ятірки найкращих в спринті
Забракло 28 секунд, аби зачепитися за медалі
- 18 сiчня 2025, 15:14
- |
- 18 сiчня 2025, 19:14
- 1985
- 0
У суботу, 18 січня, відбувся жіночий спринт в рамках Зимової Універсіади, яка проводиться в місті Турин (Італія).
Україну в гонці представляли четверо біатлоністок.
Більше про біатлон та лижні види спорту читайте в Telegram-каналі «Зимовий спорт на Sport.ua».
Найкращий результат серед українок продемонструвала Олександра Меркушина. 20-річна біатлоніста тричі відправлялася на штрафне коло, проте змогла фінішувати на п'ятій позиції. Крім того, в топ-10 опинилася інша біатлоністка збірної Дарина Чалик.
А от Лілія Стеблина не змогла впоратися зі стрільбою - п'ять промахів з десяти пострілів. Як підсумок, Лілія зайняла 23-тє місце.
Четверта учасниця національної команди Ксенія Приходько не з'явилася на старті. Причина відсутності спортсменки невідома.
Перемогу відсвяткувала Барбара Скробишевська зі збірної Польщі, яка закінчила спринт із загальним часом 22:14.4. Друге та третє місця зайняли полька Амелія Ліжка та представниця Казахстану Аріна Крюкова відповідно.
Універсіада. 18 січня, Турин (Італія)
Жіночий спринт
- 1. Барбара Скробишевска (Польща) (1+0) 22:14.4
- 2. Амелія Ліжка (Польща) (0+1) +54.6
- 3. Аріна Крюкова (Казахстан) (0+2) +1:03.2
- 5. Олександра Меркушина (Україна) (1+2) +1:31.5
- 9. Дарина Чалик (Україна) (3+2) +2:01.0
- 23. Лілія Стеблина (Україна) (4+3) +3:30.6
- DNS Ксенія Приходько (Україна)