«Будьте позитивні». Фани відреагували на поразку Евертона від Астон Вілли
Евертон програв Астон Віллі з рахунком 0:1 у матчі 21-го туру АПЛ
- 16 сiчня 2025, 02:10
- |
- 16 сiчня 2025, 02:41
- 434
- 0
15 січня відбувся матч 21-го туру АПЛ між «Евертоном» та «Астон Віллою», який завершився перемогою гостей із рахунком 1:0.
Перший тайм закінчився без голів, лише в другому таймі на 51 хвилині форвард «Астон Вілли» Оллі Воткінс забив єдиний гол у зустрічі. Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко відіграв весь матч.
Фанати «Евертона» засмучені результатом, але сподіваються, що новий тренер Девід Моєс, чий дебют відбувся сьогодні, виправить ситуацію в наступних матчах.
TheApexHound: «Мені одному здається, що гра була набагато кращою? Думаю, ми заслужили очко. Сподіваюся, ми на підйомі».
Tom Rogers: «Не впевнений, скільки ще можу це терпіти. Знову без голів. Калверт-Льюїн бігає по полю і втрачає купу шансів уже близько двох років. Я довіряю Моєсу на 100%, але це повний глухий кут на даний момент».
Thefactroom: «Ну, давайте сподіватися, що Моєс уважно все вивчив і розуміє, що потрібно робити... Нам терміново потрібен номер 10, тому що Абдулайє Дукуре - це жах! Потрібно діяти швидко в трансферне вікно, тому що час минає, а ми начебто на автопілоті йдемо в Чемпіоншип!».
Darren5534: «Не вистачило в завершальній стадії сьогодні, хлопці, і не найкращий спосіб зустріти Моєса... Давайте виправимо це в наступному матчі».
Rumour Radar: «Мені дуже шкода Девіда Моєса. Давайте сподіватися, що в наступному матчі все буде краще».
Alani: «Як і раніше, не можуть забити гол».
Everton Extra: «Ці вболівальники чекали на повернення Калверта-Льюїна після травми, ніби він якийсь рятівник. Він - абсолютний жах».
Adam: «Загалом, рівень гри був непоганим, але ми дискредитуємо «Віллу» і не розуміємо, де ми перебуваємо. Мені здалося, що вони дуже добре захищали свій штрафний майданчик, вибиваючи м'яч із кутового і блокуючи кроси. Промах Калверта-Льюїна був прикрим. Також не зарахували пенальті. Будьте позитивні».