«Хочемо виграти». Флік назвав головну силу Реала перед фіналом Суперкубка
Німець поділився очікуваннями від майбутнього матчу
- 12 сiчня 2025, 10:42
- |
- 12 сiчня 2025, 11:46
- 1305
- 0
Головний тренер каталонської «Барселони» Хансі Флік поділився очікуваннями від фінального матчу проти «Реала» в Суперкубку Іспанії.
«Ми зробили занадто багато помилок у матчі проти «Атлетіка», і нам потрібно зменшити їхню кількість. «Реал» - одна з найкращих команд у світі в перехідних фазах, і вони використовують будь-який момент для атаки.
«Ми повинні добре підготувати команду, це важливо. Це велика гра для всіх, це Класіко за Суперкубок, і було б фантастично, якби ми змогли виграти. Це підвищить нашу впевненість у решті сезону.
Моїм гравцям потрібно забути про шум навколо них, ми самі повинні бути сильними... Те, як ми хочемо грати, - це стиль «Барси», який ми добре показали в останньому Класіко. Ми нічого не робитимемо Але одне Класіко не можна порівнювати з іншим, ми почнемо з 0:0, і ми просто хочемо зіграти добре і виграти», - резюмував Флік.
«Барселона» і «Реал» розіграють Суперкубок Іспанії. Фінальний матч турніру заплановано на неділю, 12 січня. Стартовий свисток пролунає о 21:00 за київським часом.