Жерар ПІКЕ: «Барселона вже кілька років у дупі»

Колишній гравець каталонського клубу розповів про ситуацію в клубі

Колишній гравець іспанської «Барселони» Жерар Піке прокоментував фінансову ситуацію в команді та феномен Ламіна Ямала.

«У «Барселони» є фінансові проблеми. Але треба розуміти, що клуб уже кілька років у скрутному становищі. Ця історія з грошима триває дуже давно. Команда поступово виходить із цієї ситуації.

Свого часу я вирішив піти, хоча у мене було ще півтора року контракту. Я залишився не лише без футбольного клубу, а й без грошей. Уявіть собі: якщо я залишився без грошей, то як клубу, у якого їх зараз просто немає.

Каталонці дуже швидко почали робити ставку на молодь. З одного боку, це добре, адже є нове покоління, а з іншого - погано, бо незрозуміло, наскільки вони стабільні за таких умов.

Ламін Ямал - це, безумовно, молодий талант. Він забиває і не боїться грати у футбол. Я навіть тренувався з ним у свій останній рік у клубі. У нього все вийде», - прокоментував Піке.

Олександр Сільченко Джерело: Sport.es
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 07 грудня 2025, 02:51 0

Андрій Шевченко зустрів у Вашингтоні легенд, з якими писав історію Мілана

Коментарі