Сенсаційні деталі контракту. Холанд може залишити Ман Сіті за 100 млн євро

Нападник наполягає на включенні пункту про відступні у контракт

Норвезький нападник «Манчестер Сіті» Ерлінг Холанд хоче включити в свій новий контракт з клубом пункт про відступні у розмірі 100 мільйонів євро.

За інформацією El Nacional, форвард погодиться на продовження контракту з англійським клубом. Однак Холанд досі не впевнений в своєму майбутньому в «Манчестер Сіті». Пункт про відступні у розмірі 100 мільйонів євро, що значно менше, ніж трансферна вартість зіркового нападника, дозволить Холанду без проблем перейти в зацікавлений у ньому клуб.

Веб-портал Transfermarkt оцінює трансферну вартість 24-річного форварда у 200 мільйонів євро. Чинний контракт гравця розрахований до літа 2027 року.

У нинішньому сезоні Холанд провів за «Манчестер Сіті» в усіх турнірах 21 матч, в яких забив 18 голів та віддав 1 гольову передачу.

Раніше повідомлялось, що два клуби хочуть підписати норвежського форварда.

Іван Распутін Джерело: El Nacional
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 08 грудня 2025, 17:57 0

Дивіться відеоогляд матчу 15-го туру УПЛ 2025/26